Kiedy przygotowujesz się do uzyskania kształtu, pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy jest rdzeń i mięśnie brzucha.

Aby zbudować silny rdzeń jest naprawdę ważne, ponieważ jeśli masz silny rdzeń wtedy będziesz miał stonowane ciało i będziesz wyglądać oszałamiająco. Istnieje wiele ćwiczeń, które można śledzić, aby zbudować silny rdzeń, ale ćwiczenia rdzenia, które mam zamiar podzielić się tutaj są najlepsze ćwiczenia do budowania silnych mięśni brzucha.

1. Crunch

Jest to najbardziej podstawowe ćwiczenie do budowania silnego rdzenia. Po prostu złap krzesło i umieść je obok siebie. Następnie podnieś klatkę piersiową i przytrzymaj ją przez 5 sekund i opuść z powrotem w dół. Możesz zwiększyć opór, umieszczając ciężar przed krzesłem. Powtórz to ćwiczenie 15 razy.

2. Crunches

Drugim najlepszym ćwiczeniem są crunche. Możesz je wykonać kładąc się na podłodze i umieszczając ręce za sobą. Zegnij kolana i podnieś biodra i przynieś kolana do klatki piersiowej. Następnie przytrzymaj to przez 5 sekund i powtórz 15 razy.

3. Side Plank

Jeśli chcesz wykonać to ćwiczenie prawidłowo, to powinieneś umieścić swoje ciało w pozycji pompki. Teraz podnieś jedną stronę swojego ciała i przytrzymaj ją przez 5 sekund, a następnie powoli przynieś drugą stronę. Jest to najlepsze ćwiczenie dla Twoich pleców i abs.

4. Squats

Squats są najlepszym ćwiczeniem dla dolnej części pleców i abs. Zacznij od niskiej pozycji przysiadu i przytrzymaj ją przez 5 sekund. Następnie szybko wstań i utrzymaj ją przez 5 sekund. Następnie ponownie opuść się i wytrzymaj przez 5 sekund, a następnie wstań.

5. Push-Ups

Push-ups są najlepsze ćwiczenia dla górnej części pleców. Połóż się płasko na podłodze i umieścić swoje ręce przed sobą i trzymać je pod ramionami. Podnieś swoje ciało w powietrzu i trzymaj łokcie w jednej linii z ciałem. Wytrzymaj przez 5 sekund, a następnie opuść się z powrotem na ziemię. Powtórz to ćwiczenie 15 razy.

Wnioski:

To były najlepsze ćwiczenia do budowania silnego rdzenia. Mam nadzieję, że pokochasz te ćwiczenia i uzyskasz silny rdzeń.