Jeśli chcesz zostać sportowcem CrossFit, to musisz wykonywać treningi kondycyjne i siłowe. Jest to najbardziej powszechna i najskuteczniejsza metoda trenowania ciała. Jest to jednak najdroższa i najbardziej czasochłonna metoda trenowania ciała.

Ale nie martw się, jeśli jesteś tylko początkujący, to nie trzeba spędzać tyle czasu i pieniędzy na treningu.

Jeśli jesteś nowicjuszem, wtedy będziesz musiał dołączyć do klasy i nauczyć się, jak wykonywać treningi CrossFit. Oto 7 najlepszych treningów CrossFit dla początkujących.

1. Burpee

Jest to najprostszy trening dla początkującego do nauczenia się. Więc jeśli jesteś początkujący to nie musisz poświęcać zbyt wiele czasu na wykonanie tego treningu. Wszystko, co musisz zrobić, to skakać i przysiadać swoje ciało.

2. Squat Thrusts

Jest to drugi najbardziej skuteczny trening, który należy wykonać dla początkujących. W tym treningu będziesz musiał szybko przykucnąć i wstać. To pomoże Ci spalić tłuszcz, a także pomoże zbudować mięśnie.

3. Push Ups (pompki)

Jest to najbardziej popularny i skuteczny trening dla początkującego. Musisz stanąć na nogach, a następnie musisz obniżyć swoje ciało i wrócić do pozycji stojącej. To pomoże Ci zyskać siłę i mięśnie.

4. Wall Ball Situps

Trzeba będzie położyć się na plecach na podłodze, a następnie trzeba będzie podnieść swoje ciało i trzymać go tam przez chwilę. Jest to najlepszy trening, aby wzmocnić swoje plecy i poprawić swoją siłę rdzenia.

5. Squat

Trzeba będzie zrobić ćwiczenia przysiadów i najlepsze jest to, że pomoże Ci zbudować całe ciało. Jest to najważniejszy i najbardziej efektywny trening dla początkującego.

6. Czyszczenie i podciąganie (Clean and Jerk)

Jest to jeden z najbardziej skutecznych treningów dla początkującego. Jeśli chcesz wykonać ten trening, to musisz złapać drążek i będziesz musiał go podnieść w swoim ciele.

7. Hang Cleans

Jest to ostatni, ale najlepszy trening dla początkującego. W tym treningu trzeba będzie skoczyć i trzeba będzie powiesić swoje ciało na barze.

Wnioski:

Najlepszą rzeczą na tej liście jest to, że zawiera ona najbardziej skuteczne treningi dla początkujących. Jeśli jesteś początkujący, to nie musisz spędzać zbyt wiele czasu i pieniędzy, aby trenować swoje ciało.

Jeśli przeczytałeś listę, to zrozumiesz, że istnieje wiele innych opcji do wyboru. Ale jeśli jesteś początkujący to powinieneś spróbować nauczyć się tych siedmiu treningów.